Aktuality podle tagu
V boxu níže dosaďte za "tag:" kód tagu.
Například tag: tag1. Nebo tag: tag2. Atd.

Novinky z České parkovací asociace.

29. 11. 2018

Dovolte nám informovat Vás o několika nových skutečnostech týkajících se České parkovací asociace, které jsme převzali z jejich zpravodaje.

14. konference Slovenské parkovací asociace

Ve třetím listopadovém týdnu jsme se s některými členy ČPA zúčastnili dalšího ročníku konference SPA, která se opět konala ve Vysokých Tatrách v hotelu Trigan. O výstupech z konference Vás budeme blíže informovat, jakmile je kolegové z SPA zveřejní. Program slovenské konference naleznete zde.

Nový web

Další novinkou je to, že jsme si vytvořili zbrusu nové webové stránky. Dali jsme si záležet na vzhledu i na obsahu a doufáme, že se Vám budou líbit a že na nich budete nacházet spoustu podnětných informací. Novou podobu má i naše služba zasílání newsletterů (jak si jistě právě všímáte), skrze které budete opět získávat čerstvé informace o dění v oblasti parkování v Česku i ve světě, o dění v rámci ČPA, apod. Podívat se na nový web ČPA

Jednání ČPA a podvýboru pro dopravu Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR

V říjnu jsme se zúčastnili jednání s podvýborem pro dopravu Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR, na kterém se k nám připojil i prezident EPA Laurence A. Bannerman. Naše závěry z jednání naleznete zde.

Workshop EPA-POLIS-ČPA

Důležitou zajímavostí z kuchyně ČPA pro Vás patrně budou výstupy ze zářijového společného workshopu Evropské parkovací asociace (EPA), České parkovací asociace a evropského sdružení měst POLIS. Na našem webu naleznete jak všechny příspěvky prezentované na workshopu, tak i naše závěry, a fotografie. Ohlasy na průběh celého workshopu byly téměř výhradně pozitivní a my budeme rádi, pokud podobnou událost budeme opět v Česku moci (spolu)pořádat.


Štítky: Parkovací politika (Dobrá praxe, tag29)