Aktuality podle tagu
V boxu níže dosaďte za "tag:" kód tagu.
Například tag: tag1. Nebo tag: tag2. Atd.

Aktuality z pracovní skupiny MMR na Smart Cities

23. 02. 2019

Dne 6. 2. 2019 se konala pracovní skupina MMR na Smart Cities. Finální zápis je ke stažení, stejně jako aktualizovaná Metodika Smart Cities s přílohami (která bude ke stažení také na stránkách SC MMR, v sekci Koncept Smart Cities: https://www.mmr.cz/cs/Ministerstvo/Regionalni-rozvoj/Smart-Cities/Koncept-Smart-Cities ) a energetickou příručku pro starosty.

V zápise jsou mimo jiné i odkazy na výstupy konference Národní sítě zdravých měst konané 24. a 25. 1. 2019, dále pozvánka na konference TOP EXPO v roce 2019 (záštita MMR), odkaz na projekt SIMPLA, který byl prezentován

Všechny dokumenty najdete také na webu Pracovní skupiny pro Smart Cities MMR.

 V nejbližší době bude uveřejněna na webu SC MMR také Metodika hodnocení udržitelných chytrých měst - Smart Cities,  o jejím uveřejnění Vás budu ještě informovat.

Dále upozorňujeme, že aktuálně pořádané akce z oblastí Smart Cities naleznete na stránce https://www.mmr.cz/cs/Ministerstvo/Regionalni-rozvoj/Smart-Cities/Aktuality, která je průběžně aktualizována. Pokud máte nějakou akci, o které chcete dát vědět, pošlete mi odkaz a bude zde také umístěna.

 


Štítky: Smart Cities, Inovativní řešení a mobilita (Mezioborového plánování, tag21)